A 2016/2017-es tanév legjobb tanulója

Szeretettel gratulálunk Kiss István Viktornak, aki iskolánk legjobb tanulójaként vehette át az elismerést!

Kiss István Viktor 7. éve kitűnő tanulója iskolánknak. A 9-10. o. elvégzése után az Irodai asszisztens, majd a Számítógépes adatrögzítő szakmát sajátította el kiemelkedő színvonalon.
Mesterségbeli kvalitását bizonyítja, III. helyezést ért el a Szakma Kiváló Tanulója országos versenyen (Baja).
Kulturális téren is jelentősek eredményei: minden szavalóversenyen részt vett és elhozta az I.-II. helyezéseket, ill. zsűri különdíjban részesült.
Országos verseny: Velence, Kaposvár, Győr.
Fővárosi szintű: a 12. kerületi Gennaro Verolino Iskola.
XI. kerületi Vers- és Prózamondó verseny.
Iskolai: tehetségével hozzájárult a Március 15-i és Október 23-i műsorokhoz, részt vett matematika, angol, gépírás házi versenyeken. I. helyezést ért el a Versfelismerési- Prózafelismerési- Drámafelismerési vetélkedőkön, nem utolsó sorban az idén megrendezett 3-fordulós ARANY JÁNOS – emlékverseny Prima Primissima díjasa lett.