KIP Országos Hálózat minősített iskolája

A 2019. évi SZKT versenyről

Iskolánk a Budapesti Komplex Szakképzési Centrum Újbudai Szakiskolája részt vett Baján, a 2019. április 24-26-án megrendezésre került, NSZFH által szervezett Szakma Kiváló Tanulója Versenyen.
Az eredmények felsorolása előtt meg kell említenünk, hogy valamennyi tanulónk remekül érezte magát, és jó élményekkel, tapasztalatokkal gazdagodott.
A döntő során diákjaink gyakorlati és szóbeli megmérettetésen vettek részt, valamint mestermunka készítésével bizonyíthatták szakmai tudásukat. Valamennyi versenyzőnk szép eredményeket ért el.

A családellátó részszakképesítés eredményei:
Bátyai Milán I. helyezést és teljes vizsgamentességet nyert a döntőben.
Peller Boglárka gyakorlati vizsgamentességet kapott.
Wolf Olivér nyereménye gyakorlati vizsgamentesség, és a Legjobb Mestermunka különdíja.
Felkészítő tanárok: Andrik Emese, Erdősi Évi, Borsai Marietta, Bertáné Csörgő Andrea, Dankai László, Farkas Ilona, Oszlányi Krisztina, Marosi Andrea.

A számítógépes adatrögzítő részszakképesítés eredményei:
Szilvási Alex teljes vizsgamentességet és II. helyezést, valamint különdíjat kapott a gépírás gyorsaságáért és pontosságáért.
Felkészítő tanárai: Bangháné Kajdacsy Mária, Kissné Bieless Andrea, Kovács Zita.

A parkgondozó részszakképesítés eredményei:
Szabó Károly Róbert a teljes vizsgamentességet kapott, és III. helyezett lett. (A parkgondozó mezőnyből ő lett az egyetlen, akinek mindenből meg lett a mentessége.)
Bartha Tibor szóbeli vizsgamentességet nyert a döntő versenyei során.
Felkészítő tanáraik: Bőcsné Kiss Klára, Müller Judit, Ónodi Sándor.
A felkészülést segítették még: Tóth Klaudia, Bódi Magdolna.

Az élelmiszer-, vegyi áru eladó részszakképesítés eredményei:
Kiss István Viktor a döntő során teljes vizsgamentességet kapott.
Másik versenyzőnk (Décsei Róbert András) is teljes vizsgamentességet ért el, és II. helyezett lett. De végül is Győr színeiben vehette át a díjat. A tanuló nem régen jelentkezett át iskolánkba, a versenyre részben mi készítettük fel.
Felkészítő tanáraik: Kore Éva, Nagy-Szalai Anett.