BUDAPESTI KOMPLEX SZAKKÉPZÉSI CENTRUM ÚJBUDAI SZAKISKOLÁJA
Budapest Közoktatásáért Díjjal Kitüntetett Intézmény
KIP Országos Hálózat minősített iskolája

Megszépült egy tanműhelyünk

A virágkötő tanulóink gyakorlati képzése belső tanműhelyekben folyik, ott készülnek fel a szakképesítő vizsgára. Az első emeleti tanműhelyünk megújult. A szobafestő, mázoló, tapétázó tanulók szakoktatójuk, Horváth Zoltán irányításával kifestették a tantermet.

Gondosan megtervezett új polcrendszer került a terembe, ahol átláthatóan tárolható a sok színes anyag és eszköz, melyeket felhasználnak a munkafolyamatok során.

A körbeállható hatalmas asztal (melyet intézményünk adományként kapott) mellett egymást inspirálva tudnak dolgozni a diákok, ahol szakoktatói iránymutatás alapján készülnek a csokrok, koszorúk, különböző virágkötészeti készítmények.

Köszönjük a terem megújítását végző pedagógusok – Gálné Mészáros Andrea és Tolnai-Vajgel Andrea – munkáját!