BUDAPESTI KOMPLEX SZC ÚJBUDAI SZAKISKOLA ÉS SZAKKÉPZŐ ISKOLA

Tisztelt Érdeklődők!
Kedves Szülők, Diákok!

Szeretettel köszöntünk minden látogatót megújult honlapunkon.

ujbuda iskola szakiskola épulet utcafrontFontos célunkat valósítottuk meg azzal, hogy létrehoztunk egy dinamikus, struktúrájában áttekinthető, folyamatosan frissülő információs felületet, ahol betekintést nyerhetnek a BKSZC Újbudai Szakiskolájának múltjába és mindennapi életébe.
Bemutatjuk iskolánkat, oktató és nevelő munkánk sajátosságait, teljes körű képet adunk a tanórán kívüli tevékenységekről, aktuális hírekről, programjainkról, tanulóink kiváló teljesítményéről, különböző versenyeredményekről.

Az iskola kötelező alapdokumentumait – különböző nyomtatványokat, tájékoztató kiadványokat – is közzé tesszük.
Honlapunkat folyamatosan fotókkal is igyekszünk színesebbé tenni, mely tükrözi az iskolai életünket.
Reméljük, hogy kellemes és hasznos időtöltés lesz megismerkedni iskolánkkal.

Palánczné Németh Zsuzsanna