BUDAPESTI KOMPLEX SZAKKÉPZÉSI CENTRUM ÚJBUDAI SZAKISKOLA

MIRE is használható még a KRÉTA rendszer?
Verseny lebonyolítására!

A verseny ötlete, a digitális oktatásból született, az elmaradt Mikulás kupa rendezvény pótlására.
A cél az volt, hogy a gyerekeknek a megszokott online tanulás és számonkérés helyett valami egyedi, valami más formában történő megmérettetésre legyen lehetőségük.
Hatan egy-egy logikai, rajzos, kiszámolós feladatot állítottak össze, megoldókulcsokkal, pontozással. A verseny a Kréta rendszeren keresztül zajlott.
Az azonnali visszajelzés, hogy versenyben vannak, meghozta a tanulók lelkesedését. Számos szép versenymunka született, közös munka és közös öröm.
A szülők elismerését kivívta ezen szervezés és lebonyolítás.
Köszönet a szervezőknek! (Király Józsefné, Váradi Alexandra, Papp-Kováts Kamilla, Sághy-Skriba Judit, Andrássy-Neumann Gréta, Kapitány Ervin Pál, Kiss Szilvia pedagógusoknak)