BUDAPESTI KOMPLEX SZC ÚJBUDAI SZAKISKOLA ÉS SZAKKÉPZŐ ISKOLA

Tájékoztató

Beiratkozás: 2024. június 25-26. 8-12 óra között

A nyári szünidő alatt az iskolában kéthetenként, szerdán ügyeletet tartunk. Ezeken a napokon 9-13 óra között nyílik lehetőség az iskolával kapcsolatos ügyek intézésére.

Ügyeleti napok:

• Július 10.
  • Július 24.
  • Augusztus 07.
  • Augusztus 21.

Pótvizsga, osztályozó vizsga: 2024. augusztus 28. 8 órától.

Ebédmegrendelés: 2024. augusztus 07-én és 21-én. Átutalással fizetendő összeg szeptember hóra: előreláthatólag 7822 Ft (21x 372,50 Ft), mely csökkentett összeg, és tartalmazza a törvény által biztosított 50% kedvezményt.
Minden esetben az E-MENZA felületén történik az ebéd megrendelés. https://www.e-menza.hu
Az E-MENZA használatához kötelező a regisztráció, melyet iskolánk végez el, ezért kérjük, hogy beiratkozáskor jelezzék ebédigényüket. A regisztrációt követően belépési kódot küld az E-MENZA az Önök által megadott e-mail címre!

Tanévnyitó és az első tanítási nap:

2024. szeptember 2. (hétfő) 8:00 óra. (Megjelenés ünneplőben)

Tankönyvosztás az első és a második tanítási héten. A tankönyv mindenki számára ingyenes. Írószer és füzet vásárlás szeptemberben a tanárok kérése alapján.

Minden friss információt ezentúl www.ujbudaiszakiskola.hu felületen közlünk.
Üzeneteiket eljuttathatják iskolánkba az ujbudaispec@ujbudaiszakiskola.hu címre.

Budapest, 2024. 06. 21.

Bodó Beáta sk.

Kellemes pihenést és jó nyarat kívánunk mindenkinek!