BUDAPESTI KOMPLEX SZC ÚJBUDAI SZAKISKOLA ÉS SZAKKÉPZŐ ISKOLA

Tudnivalók nyárra 2022.

Beiratkozás: 2022. június 22-23.

A nyári szünidő alatt az iskolában kéthetenként, szerdán ügyeletet tartunk. Ezeken a napokon 8-12 óra között nyílik lehetőség az iskolával kapcsolatos ügyek intézésére.

Ügyeleti napok:

• Július 13.
  • Július 27.
  • Augusztus 10.
  • Augusztus 24. – pótvizsga, osztályozó vizsga

Ebédmegrendelés: 2022. augusztus 17-én és 24-én. Átutalással fizetendő összeg szeptember hóra: előreláthatólag 5215 Ft (22x 237 Ft), mely csökkentett összeg, és tartalmazza a törvény által biztosított 50% kedvezményt. Minden esetben a megrendelés az iskola gazdasági irodájában történik, fizetni csak ezután lehet. Kérjük, olvassák el iskolánk weblapján az E-MENZA tájékoztatót!

Tanévnyitó és az első tanítási nap:
2022. szeptember 1. (csütörtök) 8:00 óra. (Megjelenés ünneplőben)

Tankönyvosztás az első és a második tanítási héten. A tankönyv mindenki számára ingyenes. Írószer és füzet vásárlás szeptemberben a tanárok kérése alapján.

Minden friss információt ezentúl www.ujbudaiszakiskola.hu felületen közlünk.
Üzeneteiket eljuttathatják iskolánkba az ujbudaispec@ujbudaiszakiskola.hu címre.

Budapest, 2022. 06. 16.

Palánczné Németh Zsuzsanna sk.

Kellemes pihenést és jó nyarat kívánunk mindenkinek!