BUDAPESTI KOMPLEX SZAKKÉPZÉSI CENTRUM ÚJBUDAI SZAKISKOLA

Kedves Vizsgázóink!

Kérjük, hogy a vizsgázó a vizsga kezdési időpontja előtt legalább 15 perccel korábban érkezzen, és hozza magával a személyi igazolványát.
Az SZFHÁT/47809-ITM iktatószámú egyedi miniszteri határozat alapján nem kell a szóbeli vizsgát megszervezni, ezért a vizsgák ezen módosítás alapján kerültek ütemezésre.
Az írásbeli feladatlap kidolgozásához az iskola biztosítja a szükséges eszközöket (pl.: számológép, toll, vonalzók). A szakmai gyakorlati vizsgára a tanuló a balesetvédelmi előírásoknak megfelelő munkaruhában érkezzen.
Az iskola és a tanműhelyek is fertőtlenítve vannak, belépéskor ellenőrizzük a test hőmérsékletet és kötelezően használjuk/használtatjuk a kézfertőtlenítő szert is. Valamennyi vizsgahelyszín területén a maszk használatát kérjük!
A vizsga pontos időpontjai és helyszínei a lenti táblázatban szerepelnek. A vizsgáról bármilyen okból távol maradó tanulónak csak az őszi vizsga időszakban lesz lehetősége újra vizsgázni.

Mindenkinek sikeres vizsgát kívánunk!

Az iskolavezetés