BUDAPESTI KOMPLEX SZAKKÉPZÉSI CENTRUM ÚJBUDAI SZAKISKOLA

Tájékoztató

Tanévnyitó és az első tanítási nap:
2021. szeptember 1. (kedd) 8:00 óra.
(Megjelenés sötét alj, fehér felső.)

Tankönyvosztás az első és a második tanítási héten. A tankönyv mindenki számára ingyenes. Írószer és füzet vásárlás szeptemberben a tanárok kérése alapján.
A nyári szünidő alatt az iskolában kéthetenként, szerdán ügyeletet tartunk. Ezeken a napokon 8-12 óra között nyílik lehetőség az iskolával kapcsolatos ügyek intézésére.

Ügyeleti napok:
Július 07.
Július 21.
Augusztus 04.
Augusztus 18.

Ebédmegrendelés: 2021. augusztus 18-án és 25-én. Átutalással fizetendő összeg szeptember hóra. előreláthatólag 5215 Ft (22x 237 Ft), mely csökkentett összeg, és tartalmazza a törvény által biztosított 50 % kedvezményt. Minden esetben a megrendelés az iskola gazdasági irodájában történik, fizetni csak ezután lehet. Kérjük olvassák el iskolánk weblapján az E-MENZA tájékoztatót!

Iskolánk honlapja megújult, elérhető a www.ujbudaiszakiskola.hu oldalon, minden friss információt ezentúl ezen a felületen közlünk.

Budapest, 2021. június 22.

Palánczné Németh Zsuzsánna sk