BUDAPESTI KOMPLEX SZC ÚJBUDAI SZAKISKOLA ÉS SZAKKÉPZŐ ISKOLA
Budapest Közoktatásáért Díjjal Kitüntetett Intézmény
KIP Országos Hálózat minősített iskola

Átadták az idei Bárczy István-díjakat: 25-en kapták meg az elismerést

Átadták az idei Bárczy István-díjakat a Főpolgármesteri Hivatalban; az elismeréseket Szalay-Bobrovniczky Alexandra humán főpolgármester-helyettes és Nagy Gábor, az Emberi Erőforrások és Nemzetközi Kapcsolatok Bizottságának elnöke adta át.

A Bárczy István-díjat 2009-ben alapította a Fővárosi Közgyűlés, és 2010-ben adták át első alkalommal. A kitüntetés a fővárosban működő közoktatási és gyermekvédelmi intézmények azon munkatársai részére adományozható, akik hosszú éveken át kiemelkedő teljesítményükkel hozzájárultak a jövő generációjának neveléséhez, oktatásához, képzéséhez és ezáltal a főváros fejlődéséhez.

Budapest Főváros Közgyűlése Bárczy István Díjat adományozott:
Palánczné Németh Zsuzsánna, a Budapesti Komplex Szakképzési Centrum Újbudai Szakiskolája igazgatója részére a gyógypedagógiai szakma iránti elkötelezettségéért, a szakképzés terén végzett kiemelkedő, magas színvonalú munkájáért.

http://budapest.hu/Lapok/2018/atadtak-az-idei-barczy-istvan-dijakat-25-en-kaptak-meg-az-elismerest.aspx