BUDAPESTI KOMPLEX SZC ÚJBUDAI SZAKISKOLA ÉS SZAKKÉPZŐ ISKOLA
Budapest Közoktatásáért Díjjal Kitüntetett Intézmény
KIP Országos Hálózat minősített iskola

FODISZ 2018. Szakiskolák Országos Sportfesztiválja

Idén is Baja adott otthont a 2018. május 10-12 között megrendezett versenynek. Huszonöt iskola képviseltette magát. A következő sportágakban mértük össze tudásunkat: labdarúgás, atlétika, asztalitenisz, úszás. A háromnapos versenysorozat idén is nagy küzdelmet hozott és kitűnő eredmények születtek.
Az “Újbudai” csapata most is a tradicióknak megfelelően szerepelt. Sikerült két ezüstérmet elhoznunk: Domonyi Tamás 100 méteren, Solymári Csaba távolugrásban. Solymári Csaba eredményét még értékesebbé teszi a körülmény, ahogy az utolsó sorozatban sérülten javított még 8 centimétert a legjobbján. Valódi sportolói nagyságról és példamutatásról tett tanúbizonyságot! Két ötödik helyünkről sem szabad megfeledkezni: a svéd váltónk és Verny Gábor 1500m. A verseny szervezéséről és lebonyolításáról csak szuperlatívuszokban szólhatunk.
Köszönjük Baja ezt a három napot, és jövőre veletek ismét szeretnénk megmérettetni magunkat!

Juhász Ferenc, Vecsernyés Antal