BUDAPESTI KOMPLEX SZC ÚJBUDAI SZAKISKOLA ÉS SZAKKÉPZŐ ISKOLA
Budapest Közoktatásáért Díjjal Kitüntetett Intézmény
KIP Országos Hálózat minősített iskola

Jutalmazták a legkiválóbb tanulókat

A Kosztolányi Dezső téri Tranzitban fogadta az önkormányzat azokat a kiválóan teljesítő tanulókat, akik a XI. kerület oktatási intézményeiben a tanárok és igazgatók értékelése szerint a legjobban teljesítettek az elmúlt tanévben. A nagy hagyománnyal rendelkező ünnepségen 23 diáknak adott át oklevelet és könyvjutalmat Molnár László alpolgármester és Farkas Krisztina önkormányzati képviselő. /forrás Újbuda honlapja/

Itt vette át az önkormányzat elismerő oklevelét Csuti Norbert tanulónk is. Gratulálunk eddigi teljesítményeihez és további sikereket kívánunk neki az Újbudai Szakiskola dolgozói és diákjai nevében.