Sportéletünk elismerése

SPORT 2017-2018: 333 PONT

A XI. kerületi középiskolák összesített pontversenyében elért éves eredményünkre büszkék lehetünk! Budapest legnagyobb kerületében az előző évhez képest 142 pontos növekedéssel, 70%-ot meghaladó fejlődést produkálva végeztünk a IX. helyen!
Ebben a tanévben két új sportágban is bemutatkoztunk: sakk egyéniben Feiks Attila és falmászásban a hatodik korcsoportos fiú csapatunk rögtön bronzéremmel tért haza.
Azok a tanulóink, akik dicséretre méltó eredményeikkel érmeket szereztek megérdemlik, hogy név és sportág szerint is felsoroljuk őket, külön gratulálva azoknak is, akik helyezéseikkel segítették ennek a sikernek a létrejöttét:

Darts:

• Domonyi Tamás ezüst
  • Dékány András bronz

Asztalitenisz:

• Kelemen Zsombor bronz

Bowling:

• Solymári Csaba ezüst

Falmászó:

• Hatodik kcs. fiú csapat bronz

Kamaraerdei futás:

• Hatodik kcs. fiú csapat bronz

Atlétika:

• Marosi Viktória ezüst

Rafael Dávid bronz

• Werny Gábor bronz

Külön dicséretet érdemelnek a Baján megrendezésre kerülő országos szakiskolák versenyén (25 iskola) szerepelt atléta válogatottunk tagjai:

• Domonyi Tamás ezüst csapatkapitány
  • Solymári Csaba ezüst
  • Al – Yasin Musztafa 5.hely
  • Csuti Norbert 5.hely
  • Fehér Alex 5.hely
  • Werny Gábor 5.hely

A kitűnő eredmények elismeréseként dr. Hoffmann Tamás polgármester elismerő oklevéllel jutalmazta Juhász Ferenc és Vecsernyés Antal testnevelő tanárurak munkáját! Az okleveleket a kerületi Díjátadó Ünnepségen dr. Simicskó István országgyűlési képviselő adta át.

Budapest, 2018. június 27.