BUDAPESTI KOMPLEX SZC ÚJBUDAI SZAKISKOLA ÉS SZAKKÉPZŐ ISKOLA
Budapest Közoktatásáért Díjjal Kitüntetett Intézmény
KIP Országos Hálózat minősített iskola

Tanulóink sikerei a Gyógypedagógiai Intézmények Kulturális Fesztiválján

2018. május 16-án a BKSzC Újbudai Szakiskolájának 31 tanulója és 6 kísérőtanára csodálatos napot töltött a Gennaro Verolino Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium által megrendezett GYÓGYPEDAGÓGIAI INTÉZMÉNYEK FŐVÁROSI KULTURÁLIS FESZTIVÁLJÁN.
10 ARANY, 12 EZÜST, 10 BRONZ OKLEVÉL volt gyermekeink jutalma.
Megérdemelték, GRATULÁLUNK MINDENKINEK!

Tanulóink 5 műfajt képviseltek az idei fesztiválon: szavaltak, énekeltek, táncoltak, zongoráztak, peonsával bűvészkedtek.
ARANYOSAINK: Huszár Vivien ének és vers kategóriában, Horváth Vivien vers, Pócsi Bernadett vers, Tóth Andrea ének, Ignácz János vers, Zsigó Bence vers, Forró Hunor vers, Molnár András vers,
MAROSI GERGELY kiemelt ARANY OKLEVÉL – vers.
EZÜSTÖSEINK: Dékány András vers, Feiks Attila vers, Kállai Zsolt vers, Tóth Andrea vers, Nagy Vivien vers, Nagy Máté vers, Bátyai Milán vers, Zombori Krisztina vers, Perczel Patrícia vers, Farkas Zsófia vers, Kruppa Borbála zongora, Mészáros Olivér ének.
BRONZOSAINK: Győri Jolán vers, Varga Noémi vers, Bénes Bernadett vers, Borbély Nikolett vers, Kiss István Viktor vers, Bartha Tibor vers, Varga Tamás vers, Csuti Norbert ének, Kárai Zoltán peonsa, Eigel Bence tánc. Szűcs Fruzsina ajándék.
Köszönjük Ammerné Nagymihály Emília igazgatónő és minden kollégája, segítőtársa áldozatos, szeretetteljes sok-sok munkáját.
A fesztivál óriási, szívetmelengető érzés volt kicsinek-nagynak-felnőttnek egyaránt.
Zorán Kóló című dalának utolsó sora jutott eszembe a sok szavaló, éneklő, táncoló,boldog gyermek láttán: „Mosolyog a Jóisten, közénk áll egy táncra.”